Od września prowadzimy w naszym przedszkolu prowadzone są zajęcia rytmiczno - taneczne prowadzone przez profesjonalistów. Pierwsze zajęcia długo oczekiwane przez dzieci mineły wg nich za szybko i już nie mogą doczekać się kolejnych.

22 czerwca 2018 roku w oddziale w Wokowicach odbył się Dzień Rodziny i Uroczyste Zakończenie Roku. Z tej okazji dzieci wystąpiły w przedstawieniem pt. " Koza i siedem kózek", a z okazji Dnia Rodziny, dzieci śpiewały piosenki o mamie i tacie oraz recytowały wiersze.
Na zakończenie brawurowo odtańczyły trzy tańce: polonez, walc i tango. Po krótkiej przerwie odbyło się pożegnanie starszaków. Po recytacji wierszy i odśpiewaniu piosenki Pani Madzia wręczyła pamiątkowe dyplomy oraz upominki w postaci książek oraz drobnych upominków za sponsorowanych przez Pana Burmistrza. Wręczono również nagrody za wzorowe zachowanie oraz za wygranie konkursu Mistrz w czytaniu. Następnie odbył się piknik rodzinny.

18 czerwca dzieci z naszego przedszkola odwiedziły bacówkę w Iwkowej. Na przywitanie dzieci dostały drożdżówkę, potem wspólnie uczyliśmy się ile potrzeba rąk do zrobienia chleba. Zwiedzaliśmy gospodarstwo, oglądaliśmy zwierzęta, jeździliśmy na koniu. Potem własnoręcznie robiliśmy bułeczki a na zakończenie zjedliśmy obiadek.

21 czerwca 2018 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Po krótkich występach dzieci otrzymały dyplomy oraz książeczki zakupione przez Radę Rodziców.

Dziękujemy za wspólnie spędzony rok.

W piątek 8 czerwca nasze przedszkolaki odwiedziły pobliską Ochotniczą Straż Pożarną. Dzięki uprzejmości Panów strażaków i rodzicom, którzy pomogli tą wizytę zorganizować dzieci mogły spełnić swoje marzenia i wcielić się w rolę strażaków. Panowie starali się przedstawić naszym przedszkolakom podstawowe zasady zachowania się podczas pożaru czy wypadku, ale i tak największą frajdą było lanie wody i przejażdżka samochodem na sygnale.

Dziękujemy za poświęcenie swojego wolnego czasu Panom Strażakom!

 

NASI PRZYJACIELE - SPONSORZY
Początek strony

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.