W środę dzieci utrwaliły wiadomości o Polsce poprzez specjalnie przygotowany program "Polska Moja Ojczyzna". Dzieci utrwaliły wiadomości o hymnie, symbolach narodowych oraz miały możliwość przymierzyć stroje z czasów wojny.

Miesiąc październik zakończył się dla naszych biedroneczek bardzo ciekawie. Mogli oni zwiedzić Komisariat Policji w Brzesku. Na własne oczy przekonali się co to więzienie, odbijali swoje linie papilarne oraz mogli oglądnąć pojazdy policji.

W środę 31.11.2018 roku żabki gościły naszych dzielnicowych. Przypomnieliśmy sobie podstawowe zasady poruszania się po chodniku i przejściu dla pieszych. Dzieci pięknie zaśpiewały piosenkę o Panie Policjancie oraz ochoczo przyznały się kto jeździ bez pasów i fotelika oraz która mamusia dostała już mandat. Jak tych dzieciaczków nie kochać!

Miesiąc listopad jest miesiącem pamięci o wszystkich, którzy już od nas odeszli. Przedszkolaki również pamiętały o symbolicznym zapaleniu znicza przy Grobie Nieznanego Żołnierza oraz przy pomniku patrona przedszkola Jana Pawła II.

Praca na materiale naturalnym to nie łatwizna. Przekonały się o tym żabki. ale warto uruchomić wyobraźnię by teraz podziwiać takie piękne leśne stworki.

 

NASI PRZYJACIELE - SPONSORZY
Początek strony

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.