5 października 2017r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami z Komisariatu Policji w Brzesku. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Panowie policjanci, w formie praktycznej, przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie wytłumaczył jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia.  Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości.
Bardzo dziękujemy Panom:  sierżantowi sztabowemu Dariuszowi Czesakowi oraz sierżantowi Jackowi Klimas za profesjonalne przeprowadzenie prelekcji dla naszych przedszkolaków.

 

NASI PRZYJACIELE - SPONSORZY
Początek strony

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.