Spis treści

Godziny pracy przedszkola.

Nasze przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 16.00.

Oddział III w Wokowicach czynny w godzinach od 7.30 do 16.00.

 

Ramowy rozkład dnia oddział I i II na rok 2018-2019

 

 

7:00 - 8:10

Witamy się, rozmawiamy, rysujemy, bawimy się w zespole i indywidualnie podczas konstrukcyjnych, tematycznych, dydaktycznych, organizowanych przez nauczyciela

8:10 - 8:20

Ćwiczymy prawidłową sylwetkę w czasie gimnastyki porannej

 

8:20 – 9:15

Nakrywamy stół do śniadania pamiętając wcześniej o umyciu rąk. Jemy śniadanie punktualnie, bo lubimy smaczne posiłki i towarzystwo dzieci przy stoliku

9:15- 10:30

Jesteśmy aktywni na zajęciach dydaktycznych, planowanych, organizowanych i ocenianych przez całą grupę. Współdziałamy w zespole, komunikujemy się, rozwiązujemy problemy w twórczy sposób. Tańczymy i śpiewamy w trakcie zabaw rytmicznych .  Uczestniczymy w zajęciach dodatkowych z języka angielskiego i rytmiki oraz ćwiczymy buzię na zajęciach z logopedii.

10:30- 11:30

A teraz mamy czas na zabawy indywidualne i zespołowe na powietrzu (ogród przedszkolny z wykorzystaniem przyborów, przyrządów oraz warunków terenowych).Chodzimy na spacery i piesze wycieczki. Prowadzimy obserwacje przyrodnicze i zabawy badawcze.

11:30 -12:30

Korzystamy z toalety dbając o higienę .Umiemy prawidłowo korzystać ze sztućców podczas spożywania obiadu i stosować formy grzecznościowe: proszę i dziękuję

12:30-13:00

Odpoczywamy  poprzez słuchanie kojącej muzyki relaksacyjnej lub nagranych bajek, czytanych baśni, legend lub opowiadań twórczych dzieci i nauczyciela.

13:00-13:30

Organizujemy zabawy według zainteresowań. Mamy zajęcia utrwalające poznane tańce, piosenki, wierszyki oraz treści związane z tematem danego dnia.

13:30-14:00

Mamy ochotę na małe co nieco i dlatego korzystamy z toalety i siadamy przy stoliku na pyszny podwieczorek, dzielimy się wrażeniami z kolegami ze stolika.

14:00-16:00

Sami organizujemy sobie zabawę w kącikach tematycznych . Ćwiczymy nasze rączki -pracujemy z kartami pracy , rysujemy i kolorujemy oraz korzystamy z różnorodnych środków plastycznych. Porządkujemy salę i wtedy możemy iść do domu. Szczęśliwi, że jutro będziemy też z miłymi Paniami odkrywać tajemnice otaczającego nas świata. Podsumowujemy wydarzenia dnia, którymi dzielimy się z rodzicami.

Do zobaczenia - do jutra!

 

OPŁATY:

Opłata za przedszkole to 1 zł za każdą dodatkową godzinę.

Opłata za każde kolejne dziecko wynosi 0,50 zł.

Opłaty za przedszkole należy dokonywać u Pani intendentki zgodnie z kwotą, którą otrzymują Państwo na kwitku każdego miesiąca.

 

PROSIMY O REGULARNE UISZCZANIE OPŁAT ZA PRZEDSZKOLE.

 

NASI PRZYJACIELE - SPONSORZY
Początek strony

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.