W październiku odbyły się zajęcia otwarte w oddziale II pt. Odwiedziny Leśnych przyjaciół.

Odwiedziny Funkcjonariuszy Policji odbyły się w Naszym przedszkolu właśnie w dziś, 28 września, pogadanki dotyczyły szeroko pojętego bezpieczeństwa. Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie?…. Nasze przedszkolaki posiadają takie wiadomości i swoją wiedzą podzieliły się z Panią Policjantką. Pokazały również, że są odpowiedzialni i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu.
Pani policjantka chętnie opowiedziała przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, a szczególnie o tym, jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika i nie zapiętych pasów. Następnie razem z Panią Policjantką Nasze dzieci wyszły na przejście dla pieszych, gdzie pokazano nam a dzieciom starszym przypomniano, jak prawidłowo powinniśmy korzystać z przejścia, aby bezpiecznie dostać się na drugą stronę ulicy.
Serdecznie dziękujemy Pani st. sierż. Monice Lis za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

Smaczne są śliwki, jabłuszka, wędrują z buzi do brzuszka. Smaczne są i bardzo zdrowe
gruszeczki, jabłuszka surowe.
Ładna buzia nie jest blada
gdy owoców dużo zjada.
I Marcysia i Stefanek –
każdy buzię ma rumianą.

W piątek maluszki z oddziału I zgromadziły owoce z których z pomocą Pani Ani i Pani Anitki przygotowały smaczną sałatkę owocową. Przedszkolakom tak smakowały owoce, że nie było czym dzielić się ze starszaczkami. Tego rodzaju zajęcia, które promują zdrowe odżywianie często będą powtarzać się w Naszym przedszkolu. 

 

Oddział II aktywnie działa w terenie dbając o piękny ogród przedszkolny i wykonały niezbędne prace by wiosną cieszyć się pięknem kolorów przed Naszym przedszkolem. Dzieci zasadziły cebulki kwiatów……, które obudzone wiosennym słoneczkiem będą zdobić Nasze przedszkole. Jakie to kwiaty? Przekonamy się wiosną ???? Zapraszam do galerii

W dniu 27 czerwca 2016 w oddziale w Wokowicach odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola i zakończenie roku przedszkolnego . Dzieci zaprezentowały ostatnie w tym roku szkolnym przedstawienie „o królewnie gburce”  oraz pożegnały kolegów odchodzących do szkoły wierszem i piosenką . Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz książeczki.

 W sobotę 25 czerwca odbył się festyn Rodzinny w Wokowicach w którym brały udział przedszkolaki z oddziału 3 prezentując przedstawienie „O królewnie Gburce” oraz układy taneczne poznane w przedszkolu.

 

 

NASI PRZYJACIELE - SPONSORZY
Początek strony

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.