23 maja nasze dzieci miały możliwość samodzielnego wykonania lodów, soczku i pysznych maślanych ciasteczek - mniam. Bardzo dziękujemy mamusi Oksanki w prowadzeniu zajęć.

17 maja dzieci po raz kolejny uczestniczyły w akcji Cała Polska czyta Dzieciom, gdzie swoją ulubiona ksiazeczkę przeczytała Pani Sołtys wsi Szczepanów Pani Anna Lubowiecka.

21 maja odwiedził nas wujek Gabrysia, którego pasją są góry. Dzieci z zapartym tchem słuchały przygód Pana Łukasza.

20 maja nasze dzieci uczestniczyły w zajęciach krawieckich poznając tak trudna pracę.

15 maja nasze przedszkole odwiedził Pan Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha. Przyniósł podziękowania i słodycze dla dzieci, które tak pięknie prezentowały się podczas występów na Dniu Kwiatka.

8 maja nasze dzieci oglądały przedstawienie pt. Czterej muzykanci z Bremy.

4 maja 2019 roku nasze żabki wystąpiły na święcie kwiatka przy Sanktuarium w Szczepanowie. Nasze dzieci przepięknie prezentowały swoje umiejętności taneczne. 

30 kwietnia 2019 roku uczestniczyliśmy w niezwykłej uroczystości. Uroczystości zorganizowanej dla patrona naszego przedszkola Jana Pawła II. Ksiądz Jan poprowadził piękną msze, w której nasze przedszkolaki czynnie brały udział. Bardzo dziękujemy rodzicom, dziadkom że wspólnie z nami przeżywali tak ważny dla naszego przedszkola dzień.

Od maja zaczynamy nową serię spotkań z książką, pod hasłem "Cała Polska czyta dzieciom". Na zaproszenie pani Marleny będziemy słuchać bajek czytanych przez znane w naszym środowisku osoby. Pierwszą baję czytała córka Pani Marleny, która ma dopiero 6 lat i biegle czyta książeczki. Po tej bajce Ja przeczytałam dzieciom Przygody Franklina, który był zazdrosny o swojego przyjaciela. Na koniec wspólnie świetnie się bawiliśmy.
2 maj 2019

21 marca 2019 roku biedroneczki i żabki- uroczyście powitały nową porę roku Wiosnę, zaś pożegnały Zimę. W przedszkolu pojawiła się Pani Wiosna – kolorowa i radosna. Przedszkolaki zaśpiewały dla niej piosenkę i razem z nią zatańczyły. Wszędzie wkoło zrobiło się zielono, a słońce zaczęło świecić mocniej. Bardzo się cieszymy, że Wiosnę powitaliśmy. Mamy nadzieję, że Zimę zobaczymy dopiero za rok.
Przepiękną inscenizacje pożegnania Pani Zimy przygotowała Pani Ania z grupą maluszków, żabki witały wiosne wierszem i piosenką.

Światowy Dzień Wody to istotne wydarzenie dla każdego mieszkańca Ziemi. Wody pitnej brakuje setkom milionów ludzi na całym świecie. Światowy Dzień Wody to dobry moment, by przypomnieć, że wodę trzeba szanować. Światowy Dzień Wody odbywa się co roku w dniu 22 marca w celu uświadomienia, jak wielką rolę odgrywa woda i jak wielkie zagrożenie niesie ze sobą spadek jej zasobów.
W naszym przedszkolu Światowy Dzień Wody obchodził każdy przedszkolak. W tym dniu oprócz smakowania różnego rodzaju wód sami tworzyliśmy wody smakowe- zdrowe wody smakowe bez cukru czy konserwantów.

 

NASI PRZYJACIELE - SPONSORZY
Początek strony

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.