Ostatnie już zajęcia z ceramiki odbyły się dziś tj 17.10.2018 roku. Każda praca dziecka została wypalona w piecu, dziś dzieci mogły ja pokolorować i zabrać do domu.

W piątek 12 października 2018 roku odbyło się pasowanie na przedszkolaka w grupie biedronek. Prześliczna uroczystość przygotowała Pani Ania i Pani Jadzia.

 11 października 2018 roku nasze przedszkolaki zostały pasowane na prawdziwego przedszkolaka. Nową tradycję wprowadziła Pani dyrektor. Każde z dzieci otrzymało również pamiątkowy dyplom i mały upominek.
Po uroczystości rada Rodziców przygotowała dla wszystkich poczęstunek.

11 października 2018 r nasze dzieci na zaproszenie Pani pielęgniarki z Ośrodka Zdrowia w Szczepanowie udały sie na zajęcia prozdrowotne mające na celu poszerzyć wiedze dzieci odnośnie zdrowego stylu życia, odżywiania oraz przezwyciężyć strach przed lekarzem i pielęgniarką. Przemiłe Panie w ośrodku pokazały dzieciom na czym polega ich praca, zwiedziliśmy ośrodek i wesoło spędziliśmy przedpołudnie.

We wtorek 9 października wyciskaliśmy soki z owoców, które możemy zebrać w naszych sadach. Dzieci miały możliwość spróbować każdego owoca osobno lub w połączeniu jako bomby witaminowej.

W poniedziałek do naszego przedszkola zawitał teatrzyk z Nowego Sącza ze spektaklem "Maciuś Strażak"

5 października 2018 roku obchodzimy Dzień Uśmiechu. Na zaproszenie dzieci odwiedził nas klaun. Razem wspólnie bawiliśmy się przy skocznej muzyce, oglądaliśmy śmieszne filmy oraz słuchaliśmy śmiechów. Było śmiesznie!

Od w października prowadzimy dodatkowe zajęcia tzw kółko czytelnicze wg autorskiego programu "Czytamy bez mamy i taty".
Oto kolka zdjęć z ostatnich zajęć.

4 października nasze żabki udały się do Pani Ani która pracuje w Publicznej Bibliotece w Szczepanowie. Tematem zajęć były kolory jesieni.

Chcesz być zdrowy jedz owoce

bo owoce dobra rzecz....

 

Dziś (2.10.2018) młodsza grupa dzieci zajadała pyszne szaszłyczki owocowe.

Dzień chłopaka dziś się święci,
Więc życzę Ci tego, co Cię kręci:
Full zabawy, dobrych chęci,
Niech Cię licho złe nie nęci,
"Złe" przygody niech Cię miną
Oraz troski w dal odpłyną (autor nieznany)

W piątek 28.09.2018 roku nasi mali mężczyźni obchodzili swoje święto - Dzień Chłopaka.

 

NASI PRZYJACIELE - SPONSORZY
Początek strony

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.