W środę dzieci utrwaliły wiadomości o Polsce poprzez specjalnie przygotowany program "Polska Moja Ojczyzna". Dzieci utrwaliły wiadomości o hymnie, symbolach narodowych oraz miały możliwość przymierzyć stroje z czasów wojny.

Miesiąc październik zakończył się dla naszych biedroneczek bardzo ciekawie. Mogli oni zwiedzić Komisariat Policji w Brzesku. Na własne oczy przekonali się co to więzienie, odbijali swoje linie papilarne oraz mogli oglądnąć pojazdy policji.

Miesiąc listopad jest miesiącem pamięci o wszystkich, którzy już od nas odeszli. Przedszkolaki również pamiętały o symbolicznym zapaleniu znicza przy Grobie Nieznanego Żołnierza oraz przy pomniku patrona przedszkola Jana Pawła II.

W środę 31.11.2018 roku żabki gościły naszych dzielnicowych. Przypomnieliśmy sobie podstawowe zasady poruszania się po chodniku i przejściu dla pieszych. Dzieci pięknie zaśpiewały piosenkę o Panie Policjancie oraz ochoczo przyznały się kto jeździ bez pasów i fotelika oraz która mamusia dostała już mandat. Jak tych dzieciaczków nie kochać!

Praca na materiale naturalnym to nie łatwizna. Przekonały się o tym żabki. ale warto uruchomić wyobraźnię by teraz podziwiać takie piękne leśne stworki.

We czwartek 25 października 2018 roku naszych przedszkolaków odwiedziły pierwszaki ze Szkoły Podstawowej w Szczepanowie. Tematem zajęć było "Dobre wychowanie przy stole".

Dziś grupa żabek podczas swojego pobytu w ogrodzie ciężko pracowała. Grabiliśmy liście, zwoziliśmy je i pakowaliśmy do wielkich worków. Ale ciężka praca się opłaca, każde z dzieci w nagrodę otrzymało słodki upominek. (17.10.2018)

Ostatnie już zajęcia z ceramiki odbyły się dziś tj 17.10.2018 roku. Każda praca dziecka została wypalona w piecu, dziś dzieci mogły ja pokolorować i zabrać do domu.

W piątek 12 października 2018 roku odbyło się pasowanie na przedszkolaka w grupie biedronek. Prześliczna uroczystość przygotowała Pani Ania i Pani Jadzia.

 11 października 2018 roku nasze przedszkolaki zostały pasowane na prawdziwego przedszkolaka. Nową tradycję wprowadziła Pani dyrektor. Każde z dzieci otrzymało również pamiątkowy dyplom i mały upominek.
Po uroczystości rada Rodziców przygotowała dla wszystkich poczęstunek.

11 października 2018 r nasze dzieci na zaproszenie Pani pielęgniarki z Ośrodka Zdrowia w Szczepanowie udały sie na zajęcia prozdrowotne mające na celu poszerzyć wiedze dzieci odnośnie zdrowego stylu życia, odżywiania oraz przezwyciężyć strach przed lekarzem i pielęgniarką. Przemiłe Panie w ośrodku pokazały dzieciom na czym polega ich praca, zwiedziliśmy ośrodek i wesoło spędziliśmy przedpołudnie.

 

NASI PRZYJACIELE - SPONSORZY
Początek strony

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.