Dziś grupa żabek podczas swojego pobytu w ogrodzie ciężko pracowała. Grabiliśmy liście, zwoziliśmy je i pakowaliśmy do wielkich worków. Ale ciężka praca się opłaca, każde z dzieci w nagrodę otrzymało słodki upominek. (17.10.2018)

Ostatnie już zajęcia z ceramiki odbyły się dziś tj 17.10.2018 roku. Każda praca dziecka została wypalona w piecu, dziś dzieci mogły ja pokolorować i zabrać do domu.

W piątek 12 października 2018 roku odbyło się pasowanie na przedszkolaka w grupie biedronek. Prześliczna uroczystość przygotowała Pani Ania i Pani Jadzia.

 11 października 2018 roku nasze przedszkolaki zostały pasowane na prawdziwego przedszkolaka. Nową tradycję wprowadziła Pani dyrektor. Każde z dzieci otrzymało również pamiątkowy dyplom i mały upominek.
Po uroczystości rada Rodziców przygotowała dla wszystkich poczęstunek.

11 października 2018 r nasze dzieci na zaproszenie Pani pielęgniarki z Ośrodka Zdrowia w Szczepanowie udały sie na zajęcia prozdrowotne mające na celu poszerzyć wiedze dzieci odnośnie zdrowego stylu życia, odżywiania oraz przezwyciężyć strach przed lekarzem i pielęgniarką. Przemiłe Panie w ośrodku pokazały dzieciom na czym polega ich praca, zwiedziliśmy ośrodek i wesoło spędziliśmy przedpołudnie.

We wtorek 9 października wyciskaliśmy soki z owoców, które możemy zebrać w naszych sadach. Dzieci miały możliwość spróbować każdego owoca osobno lub w połączeniu jako bomby witaminowej.

W poniedziałek do naszego przedszkola zawitał teatrzyk z Nowego Sącza ze spektaklem "Maciuś Strażak"

5 października 2018 roku obchodzimy Dzień Uśmiechu. Na zaproszenie dzieci odwiedził nas klaun. Razem wspólnie bawiliśmy się przy skocznej muzyce, oglądaliśmy śmieszne filmy oraz słuchaliśmy śmiechów. Było śmiesznie!

Od w października prowadzimy dodatkowe zajęcia tzw kółko czytelnicze wg autorskiego programu "Czytamy bez mamy i taty".
Oto kolka zdjęć z ostatnich zajęć.

4 października nasze żabki udały się do Pani Ani która pracuje w Publicznej Bibliotece w Szczepanowie. Tematem zajęć były kolory jesieni.

Chcesz być zdrowy jedz owoce

bo owoce dobra rzecz....

 

Dziś (2.10.2018) młodsza grupa dzieci zajadała pyszne szaszłyczki owocowe.

 

NASI PRZYJACIELE - SPONSORZY
Początek strony

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.