Dzięki staraniom Pani Marty naszych przedszkolaków 28 maja odwiedziła Pani fryzjerka. Dzieci chętnie słuchały jak pracuje fryzjer i zadawały mnóstwo pytań.

23 maja po obiadku Pani Marta mamusia Wojtusia zaprosiła do naszego przedszkola Pana, którego hobbi a zarazem pracą jest dbanie o zwierzaki. Dzieci mogły dotknąć najmniejszej na świecie wiewiórki, patyczaków (całkiem innych niż nasze), żółwia, kraba, królika, żeberek i kanarka i sporo innych zwierząt.

Bardzo dziękujemy za poświęcony dla nas czas.

23 maja nasze dzieci miały możliwość samodzielnego wykonania lodów, soczku i pysznych maślanych ciasteczek - mniam. Bardzo dziękujemy mamusi Oksanki w prowadzeniu zajęć.

17 maja dzieci po raz kolejny uczestniczyły w akcji Cała Polska czyta Dzieciom, gdzie swoją ulubiona ksiazeczkę przeczytała Pani Sołtys wsi Szczepanów Pani Anna Lubowiecka.

21 maja odwiedził nas wujek Gabrysia, którego pasją są góry. Dzieci z zapartym tchem słuchały przygód Pana Łukasza.

20 maja nasze dzieci uczestniczyły w zajęciach krawieckich poznając tak trudna pracę.

15 maja nasze przedszkole odwiedził Pan Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha. Przyniósł podziękowania i słodycze dla dzieci, które tak pięknie prezentowały się podczas występów na Dniu Kwiatka.

8 maja nasze dzieci oglądały przedstawienie pt. Czterej muzykanci z Bremy.

4 maja 2019 roku nasze żabki wystąpiły na święcie kwiatka przy Sanktuarium w Szczepanowie. Nasze dzieci przepięknie prezentowały swoje umiejętności taneczne. 

30 kwietnia 2019 roku uczestniczyliśmy w niezwykłej uroczystości. Uroczystości zorganizowanej dla patrona naszego przedszkola Jana Pawła II. Ksiądz Jan poprowadził piękną msze, w której nasze przedszkolaki czynnie brały udział. Bardzo dziękujemy rodzicom, dziadkom że wspólnie z nami przeżywali tak ważny dla naszego przedszkola dzień.

Od maja zaczynamy nową serię spotkań z książką, pod hasłem "Cała Polska czyta dzieciom". Na zaproszenie pani Marleny będziemy słuchać bajek czytanych przez znane w naszym środowisku osoby. Pierwszą baję czytała córka Pani Marleny, która ma dopiero 6 lat i biegle czyta książeczki. Po tej bajce Ja przeczytałam dzieciom Przygody Franklina, który był zazdrosny o swojego przyjaciela. Na koniec wspólnie świetnie się bawiliśmy.
2 maj 2019

 

NASI PRZYJACIELE - SPONSORZY
Początek strony

Odwiedza nas 126 gości oraz 0 użytkowników.