W czwartek 7 marca 2019 roku żabki zakładały kolejną uprawę, tym razem uprawę grochu.

W miesiącu marcu odbyły się kolejne spotkania z bajką. Tym razem opowiadanie " O złotej rybce" oraz opowiadanie o kulturze słowa dzieci.

13 lutego odbyło się kolejne spotkanie z teatrem.

21 lutego 2019 roku grupa żabek wspólnie sadziła cebulkę dymkę oraz cebulki kwiatów wiosennych do kącika przyrodniczego.

W środę 27 lutego obchodziliśmy Dzień Dinozaura.

8 lutego 2019 roku obchodziliśmy Światowy Dzień Pizzy. 

6 lutego 2019 roku nasze zaproszenie do przedszkola przyjął Pan Wojtek Oleksyk. Zaprezentował nam instrument z rodziny instrumentów dętych. Trąbka zafascynowała naszych przedszkolaków, którzy zapoznali się z poprawnymi nazwami, budowa instrumentu oraz mogle poczuć moc tego instrumentu.

Rozpoczęliśmy cotygodniowe spotkania z bajką, na podstawie których ogłosimy konkurs dla przedszkolaków. Tym razem bajka o Kopciuszku.

 1 lutego 2019 roku odbyło się największe święto w naszym przedszkolu - uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadzia.
Przedszkolaki piosenką wierszem oraz drobnym upominkiem uczcili święto swoich ukochanych dziadków.
Grupa starsza przedstawiła humorystyczne opowiadanie pt. "Czerwony Kapturek"

W sobotę 26 stycznia 2019 roku grupa muzyczna istniejąca w naszym przedszkolu brała udział w konkursie kolęd i pastorałek "O muszlę św Jakuba" w Brzesku. Występowaliśmy pod nazwą SZCZEPANOWSKIE GWIAZDECZKI. Dzieci wyśpiewały, wygrały i wytańczyły II miejsce w konkursie. Błyszczały na scenie.

Gratulujemy talentu, odwagi i wspaniałych rodziców, którzy towarzyszyli dzieciom w przesłuchaniach i mocno im kibicowali.

29 stycznia uczestniczyliśmy w pierwszym z serii spotkań, które odbędą w II półroczu roku szkolnego 2018/2019. Celem spotkań będzie przybliżenie dzieciom tradycyjnych bajek. 
Po zakończeniu serii bajek wspólnie z Panią Marcelina przeprowadzimy konkurs plastyczny wśród dzieci 5 i 6 letnich. Szczegóły w późniejszym terminie.

 

NASI PRZYJACIELE - SPONSORZY
Początek strony

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.